BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

 

PROGRAM PDF

PROGRAM

Ekim 4

12 EKİM-PERŞEMBE

07.30-09.00 Kahvaltı
09.00-09.50 Kayıt
09.50-10.00 Ara
10.00-10.50 Açılış Konuşmaları
10.50-11.10 Çay-Kahve Arası
11.10-12.00 Evrimin Raslantısal Keşfi: Plastik Beyin Hakan Gürvit
12.00-12.10 Ara
12.10-13.00 Fakülte Psikolojisi'nden Günümüze Zihin Bilimleri: Bir Mental Nörobilim Mümkün mü? Hakan Gürvit
13.00-14.00 Öğle Yemeği
14.00-14.50 A’dan Zzz’ye Bellek (Kodlamadan Pekiştirmeye Öğrenmede Çevrimiçi ve Çevrimdışı Süreçler) Bengi Baran
14.50-15.00 Ara
15.00-15.50 A’dan Zzz’ye Bellek (Kodlamadan Pekiştirmeye Öğrenmede Çevrimiçi ve Çevrimdışı Süreçler) Bengi Baran
15.50-16.10 Ara
16.10-17.00 Sinirbilimde Modelleme Muhammed Uzuntarla
17.00-17.10 Ara
17.10-19.00 Brian Simülatörü/Grup Tartışmaları Rahmi Elibol, Mustafa Yasir Özdemir
19.00-20.30 Akşam Yemeği
20.30-22.00 Mühendislik Tarihimiz  Atilla Bir

Ekim 4

13 EKİM CUMA

07.30-09.00 Kahvaltı
09.00-09.50 Beyin Ölçümlerinde Mekansal Ve Zamansal Ölçekler Tamer Demiralp
09.50-10.00 Ara
10.00-10.50 Beyin Ölçümlerinde Mekansal Ve Zamansal Ölçekler Tamer Demiralp
10.50-11.10 Çay-Kahve Arası
11.10-12.00 Şirince’ye yürüyüş
12.00-12.10 Ara
12.10-13.00 Şirince’ye yürüyüş
13.00-14.00 Öğle Yemeği
14.00-14.50 Modelleme Nedir? Yağmur Denizhan
14.50-15.00 Ara
15.00-15.50 Modelleme Nedir? Yağmur Denizhan
15.50-16.10 Ara
16.10-17.00 Nörorobotik Berat Denizdurduran
17.00-17.10 Ara
17.10-19.00 Brian simülatörü/Grup Tartışmaları Rahmi Elibol, Mustafa Yasir Özdemir
19.00-20.30 Akşam Yemeği
20.30-22.00 Ali Nesin  Matematik

Ekim 4

14 EKİM CUMARTESİ

07.30-09.00 Kahvaltı
09.00-09.50 Sensorimotor Öğrenme Ve Robotik Bilimi  Erhan Öztop
09.50-10.00 Ara
10.00-10.50 Sensorimotor Öğrenme Ve Robotik Bilimi    Erhan Öztop
10.50-11.10 Çay-Kahve Arası
11.10-12.00 Davranış Sırasında Sıçan Beyninden Hücredışı Sinirsel Kayıt Alma Yöntemleri Mehmet Kocatürk Murat Okatan
12.00-12.10 Ara
12.10-13.00 Hücredışı Sinirsel Kayıtlardan Aksiyon Potansiyeli Tespiti ve Sinirsel Veri Elde Etme Murat Okatan-Mehmet Kocatürk
13.00-14.00 Öğle Yemeği
14.00-14.50 Beyinde Yapı-Fonksiyon İlişkisinin İncelenmesi İçin Hesaplamalı Yöntemler Koray Çiftci
14.50-15.00 Ara
15.00-15.50 Sinirbilimde Modelleme Yuriy Mishchenko
15.50-16.10 Ara
16.10-17.00 Sinirbilimde Modelleme Yuriy Mishchenko
17.00-17.10 Ara
17.10-19.00   Brian simülatörü   Rahmi Elibol-Mustafa Yasir Özdemir
19.00-20.30 Akşam Yemeği
20.30-22.00 Genel tartışma: Yapay zeka ve sinirbilim Yönlendirici: Neslihan Serap Şengör
 

Ekim 4

15 EKİM PAZAR

07.30-09.00 Kahvaltı
09.00-09.50  Nöromorfik Yunus Babacan
09.50-10.00 Ara
10.00-10.50 Nöromorfik-Ölçüm Emeç Erçelik-Bige Vardar
10.50-11.10 Çay-Kahve Arası
11.10- Kapanış
12.10
12.10-13.00 Öğle Yemeği
13.00-16.30  Efes Gezisi